ruukki-stogo-saugos-elementai01

Net jeigu ant stogo užlipti tenka retai, stogas turi būti saugus

Kad namų savininkams būtų lengviau ir saugiau pasiekti reikiamas vietas ant stogo, būtina įrengti stogo saugos elementus. Pagal funkcionalumą jie skirstomi į pagrindines 4 grupes:.

  • Sieninės ir stogo kopėtėlės (su patogiais užlipti turėklais; visuomeninės paskirtiems ar kt. pastatams siūlome ir gaisrines/avarinio išlipimo kopėčias, t.y. su apsauginiais lankais)
  • Stogo tilteliai, užtikrinantys horizontalumą, patogų priėjimą ir darbą šalia kaminų, saulės kolektorių ir pan.
  • Sniego užtvaros (dar vadinami sniego gaudytuvais, barjerais).
  • Apsauginės tvorelės (dar vadinamos stogo atramomis). Tais avejais, kai reikalingos ir sniego užtvaros ir apsauginės tvorelės, siūlome produktą “du-viename”: apsauginė tvorelė su sniego užtvara.

Paviršių padengimas

Gaminiai gali būti cinkuoti ir dažyti milteliniu būdu, arba tik cinkuoti. „Ruukki“ sniego užtvaros ir stogo tilteliai turi specialiai čerpiniam profiliui ar valcuotiems lakštams Classic™ pritaikytus tvirtinimo elementus. Įvairūs tvirtinimo elementai yra pritaikyti skirtingų formų ir stilių stogams.

Tinka bet kokiai stogo dangai

Kokybiškos ir saugios „Ruukki“ kopėčios, stogo tilteliai ir sniego užtvaros tinka visiems stogų tipams ir bet kokiai stogo dangai: betoninių ar keraminių čerpių stogams, bituminių čerpelių, beasbesčio šiferio ir plieniniams stogams. Visi šie priedai tinka tiek individualių namų stogams, tiek kotedžų, gyvenamųjų daugiaaukščių namų, poilsio paskirties, mokyklų ir kitų visuomeninės paskirties pastatų stogams.