komerciniu-pasiulymuruosimas

KOMERCINIŲ PASIŪLYMŲ RUOŠIMAS

Išsirinkite mūsų siūlomus plieninės dangos modelius ir (ar) kreipkitės į mūsų komandą. Pagal Jūsų pateiktą eskizą ar brėžinį mes apskaičiuosim reikalingą dangos lakštų ir priedų kiekį bei kainą. Padėsim optimaliai išsirinkti produktus iš patikimo gamintojo.
Komercinį pasiūlymą paruošim per įmanomai trumpiausią laiką. Dėl konsultacijų ar kitų Jums rūpimų klausimų – susitarkim iš anksto, o atsiskaitymus prašome vykdyti pagal galimybes bankiniais pavedimais.

Laukiam.

Iš anksto dėkui !

samatu-sudarymas

SĄMATŲ SUDARYMAS

25 metų patirtis dirbant su Ruukki (buvusi Rannila) produkcija padės tiksliai sudaryti sąmatą Jūsų objektui.
Tik detalus medžiagų paskaičiavimas padės atsakyti į klausimą “kiek tai gali kainuoti”.

Planning advice and guidance

KONSULTACIJOS

Konsultacijos – vienas iš būdų išvengti klaidų. Todėl mes Jums siūlom tai padaryti ne tik darbų eigoj , bet gerokai anksčiau , kol galima viską ramiai susiplanuoti . Būdami šios srities specialistais mes Jums padėsim optimaliai išsirinkti medžiagas . Jums tik reikia turėti savo viziją. Konsultuojame visoje Lietuvoj. Konsultacijas rekomenduojam planuotis iš anksto susitarus. Skambinkit arba rašykit laiškus ir mes su Jumis susisieksim.

Mums rūpi  Jūsų sveikata.

Likime sveiki.

objektu-apmatavimas

OBJEKTŲ APMATAVIMAS

Mūsų komanda pagal Jūsų poreikį atliks objekto apmatavimus visoje Lietuvoje .
Jums tik belieka suderinti laiką .

medziagu-pristatymas

MEDŽIAGŲ PRISTATYMAS

Iš anksto suderinus grafikus , medžiagos pristatomos į objektą specializuotu autotransportu su išsikrovimo mechanizmu visoje Lietuvoje per įmanomai trumpiausią laikotarpį. Kai kurie gaminiai klientui iš sandėlio pristatomi nedelsiant. Tokiu būdu užsakovas maksimaliai greitai gauna galutinį norimą rezultatą . Jums tik reikia pasirūpinti to transporto priėmimu.

kitos-paslaugos

KITOS PASLAUGOS

Konsultacijos – vienas iš būdų išvengti klaidų. Todėl mes Jums siūlom tai padaryti ne tik darbų eigoj , bet gerokai anksčiau , kol galima viską ramiai susiplanuoti . Būdami tos srities specialistais mes Jums padėsim optimaliai išsirinkti medžiagas . Jums tik reikia turėti savo viziją. Konsultuojame visoje Lietuvoj