ruukki-fasadai

„Ruukki® emotion“ – dimensijų žaismas

„Ruukki® emotion“ yra pilnai sukomplektuota fasado sistema, sudaryta iš perforuotų apdailos gaminių, tvirtinimo elementų bei sumaniai integruotos LED foninio apšvietimo sistemos.

Integruota sistema leis jums sutelkti dėmesį į architektūrą, o mes jums pasiūlysime:

 • techninę informaciją;
 • ekspertą, su kuriuo galėsite pasikonsultuoti;
 • iš anksto numatytas kainas nuo pat projektavimo pradžios iki galutinės pirkimo sutarties sudarymo;
 • sprendimus visiems pastatams, kad ir koks būtų projekto dydis.

Perforacijos ir šviesos žaismas
Įvairios perforavimo galimybės, pradedant visiška perforacija ir baigiant pačių sukurta menine perforacija, suteikia neribotą kūrybos laisvę. Suderinkite perforaciją su paprastu baltos spalvos foniniu apšvietimu arba programuojamu spalvotu foniniu apšvietimu ir suteikite fasadui gyvybės!

Foninis apšvietimas

Novatoriška „Ruukki® emotion“ foninio apšvietimo sistema yra integruota į mūsų apdailos tvirtinimo konstrukciją. Apšvietimas pagrįstas naujausia aukštos kokybės LED technologija, kuri naudoja labai mažai energijos, palyginti su tradicinėmis apšvietimo sistemomis. Foninio apšvietimo sistemai taikoma garantija, o jos numatytoji eksploatavimo trukmė yra 50 000 valandų. Be to, prireikus lengvai galima pakeisti ir LED lemputes, ir maitinimo įrenginius.

Yra 2 foninio apšvietimo variantai:

 • Spalvotas foninis apšvietimas: galima užprogramuoti, kad keistųsi apšvietimo spalva ir ryškumas.
 • Baltos spalvos foninis apšvietimas: visada šviečia balta šviesa, o apšvietimas prijungtas prie pastato automatinės sistemos.

Ir spalvotas, ir baltos šviesos foninis LED apšvietimas suderinamas su visais perforacijos tipais: menine perforacija, simetrinė perforacija ir pilna perforacija.

„Ruukki Forma™“ – platus formų, medžiagų ir spalvų pasirinkimas

ruukki-forma-fasado-sistemos

„Ruukki Forma™“ – tai pilnai sukomplektuota fasado sistema, kurią sudaro „Ruukki“ fasado apdailos gaminiai ir „Ruukki® Energy“ daugiasluoksnių plokščių sistema. „Ruukki Forma™“ užtikrina platesnį estetinių formų, medžiagų ir spalvų pasirinkimą. Pagrindo konstrukcija, kurią sudaro „Ruukki® Energy“ daugiasluoksnių plokščių sistema, gali padėti iki 20 % sumažinti pastato energijos sąnaudas ir pagerinti pastato energinio naudingumo klasę.

Naudojant greitai sumontuojamą pagrindo konstrukciją iš „Ruukki® Energy“ daugiasluoksnių plokščių pastatą galima greitai izoliuoti nuo atmosferos poveikio, o apdailą galima sumontuoti vėliau.

„Ruukki Forma™“ sistemos visuomet pristatomos visiškai sukomplektuotos, kartu su visais sienų montavimui reikalingais komponentais.

„Ruukki Expression™“ – viskas priklauso tik nuo jūsų vaizduotės

ruukki-expression-fasado-sistemos

Ruukki Expression™“ – tai pilnai sukomplektuota fasado sistema, suteikianti galimybę klijuoti plėveles su piešiniais ir raštais ant „Ruukki® Energy“ daugiasluoksnių plokščių sistemos išorinio paviršiaus. Lipniosios plėvelės gali būti įvairių spalvų ir raštų, ant jų gali būti išspausdinti logotipai ir praktiškai bet kokie vaizdai. Tai užtikrina neribotas dizaino galimybes – viskas priklauso tik nuo jūsų vaizduotės! Tiesiog atsiųskite mums norimą nuotrauką ar brėžinį ir mes pateiksime jums pasiūlymą!

Spalvotos plėvelės, skirtos:

 • įmonių logotipams;
 • tekstams;
 • raštams.

Spausdintos plėvelės, skirtos:

 • nuotraukoms;
 • spausdintiems raštams.

„Ruukki Expression™“ lipniosios plėvelės yra labai aukštos kokybės ir pasižymi dideliu atsparumu ultravioletiniams saulės spinduliams. Be to, plėvelės priklijuojamos gamykloje sausoje aplinkoje siekiant užtikrinti tikslumą ir nepriekaištingą sukibimą. Plokštės supakuojamos ir pristatomos atitinkama montavimo tvarka ir pateikiami aiškūs plokščių išdėstymo planai.

Pagrindo konstrukcija, kurią sudaro „Ruukki® Energy“ daugiasluoksnių plokščių sistema, padeda iki 20 % sumažinti pastato energijos sąnaudas ir pagerinti pastato energinio naudingumo klasę.

„Ruukki Expression™“ sistema – viskas, ko reikia, pradedant dizainu ir baigiant pristatymu.

„Ruukki®“ fasadų sistemos – tai platus pilnai sukomplektuotų sienų sistemų, skirtų pramoninės ir komercinės paskirties pastatams, pasirinkimas. Be esamų daugiasluoksnių plokščių ir ypatingą sandarumą užtikrinančių plokščių sistemų, „Ruukki“ taip pat siūlo architektūrinio fasado sistemas, kurios atitinka aukštus architektūros standartus ir užtikrina puikų energijos vartojimo efektyvumą.

„Ruukki®“ fasadų sistemos visuomet pristatomos visiškai sukomplektuotos, kartu su visais montavimui reikalingais komponenta

Lamella_Nemuno_baldai