ruukki-lietaus-nuvedimo-sistema01

Maksimali eksploatavimo trukmė

ruukki-lietaus-nuvedimo-sistema

Elegantiški kritulių nutekėjimo sprendimai visų tipų stogams – pusapvalė sistema

Lietaus nuvedimo sistemos skirtos ne tik nutekėti lietaus ir tirpstančių kritulių vandeniui nuo stogo,bet ir suteikti pastato fasadui užbaigtos konstrukcijos išvaizdą. Ruukki lietaus nuvedimo sistemos pritaikytos naudoti su visų tipų stogo dangomis, nesvarbu ar tai būtų plieninė, čerpių, šiferio ar bet kuri kita stogo danga.

Ruukki standartinės lietaus nuvedimo sistemos tinka tiek individualiems gyvenamiesiems namams, tiek komerciniams, žemės ūkio bei pramoniniams pastatams. Ypač kokybiškos medžiagos užtikrina sistemos tikslumą bei sandarumą ir pailgina jos eksploatavimo trukmę. Iš plataus dalių bei jų spalvų asortimento galima parinkti bet kuriam stogui tinkamiausią vandens nutekėjimo sistemą.

Mes užtikriname, kad teisingai sumontuota ir prižiūrima lietaus nuvedimo sistema tarnaus ilgus dešimtmečius.

Į lietaus nuvedimo sistemų asortimentą įtraukėme laiko patikrintus, patogius naudoti ir prižiūrėti gaminius. Sistemas sudaro įvairių spalvų, medžiagų ir dydžių latakai, lietvamzdžiai, laikikliai ir naujoviški priedai. Vanduo yra kietas – lašas po lašo gali ir akmenį pratašyti.
Dėl to Ruukki lietaus nuvedimo sistemas gaminame iš geriausių medžiagų. Siūlome gaminius iš plieno, aliuminiu ir cinku dengto plieno, varinius ir aliuminio. Plieninės standartinės sistemos dažomos devyniomis skirtingomis spalvomis.

Ruukki lietaus nuvedimo sistemos gaminamos iš karštojo cinkavimo metodu padengto specialios rūšies plieno, ypač kokybiško aliuminio arba aliuminiu ir cinku padengto plieno. Eksploatavimo trukmei pailginti plieną dengiame iš abiejų pusių labai patvaria išorine danga. Naudodami tik aukščiausios kokybės medžiagas visoms dažytoms plieninėms lietaus nuvedimo sistemoms galime suteikti 20 metų medžiagų atsparumo garantiją.
Ruukki lietaus nuvedimo sistemos yra atsparios nepalankioms įvairių metų laikų sąlygoms, susidarančioms dėl lietaus, sniego, ledo ir tirpstančių kritulių. Sistemoms beveik nereikalinga priežiūra. Visa, ko reikia, tai retkarčiais išvalyti latakus nuo lapų ir purvo.

Siba Tech – gilių latakų lietaus sistema. Vienas latakas – dvi galimybės. Apvalaus ir stačiakampio latako derinys suteikė galimybę sukurti universalią talpiausią ir sandariausią latakų sistemą rinkoje. Tai suteikia galimybę pritaikyti sistemą pagal kiekvieno namo poreikius.

Nepriekaištingos išvaizdos ir funkcionalumo - išmani ir universali SIBA Tech lietaus sistema

Nepriekaištingas estetinės išvaizdos ir funkcionalumo derinys

Lietaus nuvedimo sistemos paskirtis – ne tik surinkti ir nukreipti lietaus ir tirpstančių kritulių vandenį nuo stogo, bet ir suteikti pastato fasadui užbaigtos konstrukcijos išvaizdą. Ruukki lietaus nuvedimo sistemos pritaikytos naudoti su visų tipų stogo dangomis, nesvarbu ar tai būtų plieninė, čerpių, šiferio ar bet kuri kita stogo danga.

Atsižvelgiant į paskutines tendencijas statyboje ir architektūroje, kai reikia kartais suderinti ir naujo ir klasikinio stiliaus pastatus bei tenkinant senovinių pastatų stilistikos reikalavimus Ruukki siūlo naują lietaus nuvedimo sistemą, kuri tinka tiek naujiems individualiems gyvenamiesiems namams, tiek naujai renovuojamiems architektūros apveldo pastatams, tiek komerciniams pastatams. Ypač kokybiškos medžiagos užtikrina sistemos tikslumą bei sandarumą ir pailgina jos eksploatavimo trukmę. Taip galima parinkti bet kuriam stogui tinkamiausią vandens nutekėjimo sistemą.

Mes užtikriname, kad teisingai sumontuota ir prižiūrima lietaus nuvedimo sistema tarnaus ilgus dešimtmečius.

Dėl to Ruukki lietaus nuvedimo sistemas gaminama iš geriausių medžiagų. Naujoji SIBA Tech lietaus sitema leidžia naudojant tos pačios konfigūracijos detales naudoti ir kaip stačiakampio profilio ir kaip pusapvalio profilio lietvamzdžius ir latakus. Nesimetrinio skerspjūvio latakas nutekančiam vandeniui leidžia sūkuriuotis, taip geriau išplaunamas pats latako vidus ir mažiau kaupiasi latake nuosėdos.

Lietaus nuvedimo sistemos gaminamos iš karštojo cinkavimo metodu padengto specialios rūšies plieno. Eksploatavimo trukmei pailginti plienas dengiamas iš abiejų pusių labai patvaria išorine danga. Naudojamos tik aukščiausios kokybės medžiagas visoms dažytoms plieninėms lietaus nuvedimo sistemoms.
Ruukki lietaus nuvedimo sistemos yra atsparios nepalankioms įvairių metų laikų sąlygoms, susidarančioms dėl lietaus, sniego, ledo ir tirpstančių kritulių. Sistemoms beveik nereikalinga priežiūra. Visa, ko reikia, tai retkarčiais išvalyti latakus nuo lapų ir purvo.