SOFFIT - KAI NORISI GRAŽIAI IR ILGAM - TIKRAI VERTA

KARNIZŲ PAKALIMAI “RUUKKI SOFFIT”

      Kai norisi gero rezultato ilgiems metams, nesinori kas keli metai užsiimti perdažymu  – lentelių imitacijos, plieniniai, ventiliuojami stogo pakalimų profiliai ko gero geriausias pasirinkimas – itin ilgai išlaiko gerą estetinį vaizdą, nesibanguoja. Skandinavų koncerno “Ruukki 30″ kokybės klasės, pasirenkamas matinis ar lygus polimerinis padengimas ilgai džiugins ir estetiška išvaizda ir užtikrins gerą stogo konstrukcijos vėdinimą dėka padarytų ventiliacinių ertmių, kurios plika akimi beveik nematomos. Nedidelis ertmių dydis užtikrina, kad pro jas nepaklius į medinę konstrukciją nepageidaujamų vabzdžių, kaip pvz. širšės, musės ir kt.
“Ruukki Soffit” stogo karnizų pakalimų profilių montavimas lengvas ir greitas. Jūs galite užsakyti : pagal konkrečius Jūsų namo pakalimų matmenis, arba standartiniais 3600 mm ilgio lakštais.

Lakšto naudingas plotis 315 mm. Montavimui naudojami tik nerūdijančio plieno sraigtai pasislepia dedant sekantį lakštą, sujungimams ir kraštams siūlomi estetiški spec. lankstiniai – startinis elementas J  ir vidinis ar išorinis kampas.

TECHNINĖ INFORMACIJA

Profilio aukštis 7,5 mm
Cinko kiekis 275 g/m2
Minimalus ilgis 300 mm
Maksimalus ilgis 3600 mm
Lakšto storis 0,50 mm
Naudingas dengiamas plotis 315 mm
Kokybės klasė “Ruukki 30

SPALVOS IR PADENGIMAI

“Ruukki Soffit” paviršiaus padengimas – “Ruukki 30″ kokybės klasės, siūloma rinktis iš 5 spalvų. Kai kurių spalvų yra galimybė rinktis blizgų ar matinį paviršių:

RR20_117x117
RR20 BALTA
(blizgi)
RR887_117x117
RR887 ŠOKOLADINĖ
(blizgi arba matinė)
RR23_117x117
RR23 TAMSI PILKA
(blizgi arba matinė)
RR33_117x117
RR33 JUODA
(blizgi arba matinė)
golden-oak
ĄŽUOLO ŠVIESI
(medžio imitacija)

AR ŽINOTE, KAD…

  • Ruukki yra vienintelė kompanija, kuri valdo visą plieninių stogų gamybos grandinę: naudoja tik savo liejyklose Suomijoje pagamintą tvirtą plieną S280GD, padengtą ne mažesniu kaip 275 g/m2 cinko sluoksniu, sudėtyje neturinčio sveikatai kenksmingų sunkiųjų metalų, pvz. Cr6. Tai garantuoja ilgaamžiškumą ir nepriekaištingą kokybę.
  • Pasirinkus vieno gamintojo komplektaciją (stogo dangą, lietaus nuvedimo sistemą, stogo saugos elementus) užtikrinamas ilgaamžiškumas, spalvų bei estetinių formų vientisumas bei gaunama (kas ypač svarbu) gamintojo garantija.

soffit-aprašymas

SOFFIT-stogo-karnizų-pakalimams