slide01small

„Ruukki“ aukščiausios klasės plieninių stogų tarnavimo laikas daugiau nei 50 metų. Jų patvarumas ir kokybė nepralenkiami. Iš daugelio mūsų siūlomų spalvų ir profilio raštų tikrai išsirinksite idealų sprendimą savo namui, nesvarbus, ar jis modernus, klasikinis, tradicinis ar dar kitoks. Didelė įvairovė formų ir spalvų. Kaip pasirinkti?

Ruukki-spalvų-deriniai

Ruukki spalvų deriniai

 Stogo dangos parinkimo dizaino įrankis

 

Ruukki mažm. kainynas 2024-04-15

Montavimo instrukcijos:

1. Valcuotiems (valcais jungiami, “klik” sistema, primenantys tradicinius, užlankais:

2. Čerpiniai (įvairių formų čerpių imitacijos lakštai),

3.  Profiliuoti (dar vadinami trapeciniais, banguotais stogo lakštais).

Ruukki plieniniai stogai saugo jūsų namus bet kokiomis oro sąlygomis, jų išvaizda estetiška ir visuomet stilinga.

Pasirinkite ir palyginkite, kurie profiliai ir spalvos labiausiai tinka jūsų namui. Nepamirškite, kuo didesnis profiliavimo aukštis, tuo stogas bus išraiškingesnis, gražiau žaidžiantis su šešėliais. Kuo aukštesnė kokybės klasė (“Ruukki 30″, “Ruukki 40″, ar “Ruukki 50 Plus”) – tuo stogas ilgiau išlaikys nepakitusią spalvą ir tarnaus ilgiau.

Ypatingą dėmesį reiktų atkreipti planuojantiems įsirengti saulės elektrinę ant stogo. Taip, šios stogo dangos puikiai tinka saulės elektrinių montavimui. Tik reikia atsiminti, kad siekiant išvengti galimų problemų – nerekomenduojama naudoti nepritaikytų šiai stogo dangai laikiklių. Ruukki gamintojas Jums gali pasiūlyti specialiai šiai dangai pagamintus elementus, kurie nepažeis dangos sandarumo ir puikiai atliks savo funkcijas.

ruukki_stogo_matavimo_atmintine1024_1

Stogo apmatavimų pateikimo metodika – kokie duomenys reikalingi paskaičiavimui

Dažyto paviršiaus priežiūros instrukcija  Ruukki  2015_09

Pati stogo konstrukcija paprastai atrodo taip:

Plieninio stogo konstrukcijos detalės 

SVARBI INFORMACIJA DĖL TVIRTINIMO SRAIGTŲ

Jau yra nauji Ruukki LP sraigtai TORX – nuo šiol kiekvienas turės galimybę pasirinkti ir aukščiausios kokybės naujo dizaino sraigtus. Daugiau informacijos apie tai rasite:
 Ruukki LP Sraigtai stogams