Vilpe Classic

Naujas ventiliavimo našumo lygis

Kylančios energijos kainos, siekis gyventi darniau ir kasmet griežtėjantys pastatų energinio naudingumo reikalavimai verčia galvoti apie energiją iš atsinaujinančių šaltinių bei pasirūpinti efektyvia patalpų ventiliavimo sistema. VILPE istorija prasidėjo 1974 metais, kai buvo sukurta naujovė – grybo formos izoliacijos tvirtinimo elementas. Po metų buvo įkurta bendrovė SK Tuote Oy.  1980 metais atsirado prekės ženklas VILPE, 2018 metais įmonė pakeitė savo pavadinimą į VILPE Oy. Nuolat tobulinami produktai ir siekis pasiūlyti pažangiausias inovacijas, atsižvelgiant į besikeičiančius statybos pramonės poreikius leidžia gamintojui būti vienu iš lyderių ne tik Skandinavijoj. Lietuviai jau spėjo įvertinti šio gamintojo gaminamą produkciją kaip vieną iš patikimiausių ir puikiai tinkančių mūsų klimatinei zonai.

„VILPE®“ ECo serijų FLOW ventiliatoriai – naujas našumo lygis

  • Iki 40 proc. mažesni slėgio nuostoliai. Jie ne tik sumažina elektros energijos sunaudojimą, bet ir mažina būsto išlaidas.
  • Iki 12 proc. mažesnės metinės energijos sąnaudos. FLOW produktai padeda sutaupyti 12 proc. energijos, palyginus su kitais gamintojais.
  • Vandens nepralaidumas.  Unikali konstrukcija garantuoja oro kanalų apsaugą nuo kritulių.
  • Atnaujintas modernus dizainas. FLOW gaubto dizainas sukurtas bendradarbiaujant su pramonės dizaino specialistais. Šis modelis puikiai tinka tiek moderniems, tiek tradiciniams pastatams.

„VILPE“ tylus gartraukis – tyli virtuvė

Paprastas sprendimas leidžia sumažinti triukšmą, kuris neišvengiamas naudojant tradicinius įprastus gartraukius.

Papildomą informaciją galima rasti VILPE 2023 metų produkcijos kataloge:

 Vilpe katalogas 20230701

VILPE apvalaus dūmtraukio praėjimo elemento Nr.1 montavimas: