ruukki-lietaus-nuvedimo-sistema01

Elegantiški kritulių nutekėjimo sprendimai visų tipų stogams

Lietaus nuvedimo sistemos skirtos ne tik nutekėti lietaus ir tirpstančių kritulių vandeniui nuo stogo,bet ir suteikti pastato fasadui užbaigtos konstrukcijos išvaizdą. Ruukki lietaus nuvedimo sistemos pritaikytos naudoti su visų tipų stogo dangomis, nesvarbu ar tai būtų plieninė, čerpių, šiferio ar bet kuri kita stogo danga.

Į lietaus nuvedimo sistemų asortimentą įtraukėme laiko patikrintus, patogius naudoti ir prižiūrėti gaminius. Sistemas sudaro įvairių spalvų, medžiagų ir dydžių latakai, lietvamzdžiai, laikikliai ir naujoviški priedai. Vanduo yra kietas – lašas po lašo gali ir akmenį pratašyti.
Dėl to Ruukki lietaus nuvedimo sistemas gaminame iš geriausių medžiagų. Siūlome gaminius iš plieno, aliuminiu ir cinku dengto plieno, varinius ir aliuminio. Plieninės standartinės sistemos dažomos devyniomis skirtingomis spalvomis.

Nepriekaištingas estetinės išvaizdos ir funkcionalumo derinys

Ruukki standartinės lietaus nuvedimo sistemos tinka tiek individualiems gyvenamiesiems namams, tiek komerciniams, žemės ūkio bei pramoniniams pastatams. Ypač kokybiškos medžiagos užtikrina sistemos tikslumą bei sandarumą ir pailgina jos eksploatavimo trukmę. Iš plataus dalių bei jų spalvų asortimento galima parinkti bet kuriam stogui tinkamiausią vandens nutekėjimo sistemą.

Mes užtikriname, kad teisingai sumontuota ir prižiūrima lietaus nuvedimo sistema tarnaus ilgus dešimtmečius.

Atspariausios medžiagos ir padengimai

Ruukki lietaus nuvedimo sistemos gaminamos iš karštojo cinkavimo metodu padengto specialios rūšies plieno, ypač kokybiško aliuminio arba aliuminiu ir cinku padengto plieno. Eksploatavimo trukmei pailginti plieną dengiame iš abiejų pusių labai patvaria išorine danga. Naudodami tik aukščiausios kokybės medžiagas visoms dažytoms plieninėms lietaus nuvedimo sistemoms galime suteikti 20 metų medžiagų atsparumo garantiją.
Ruukki lietaus nuvedimo sistemos yra atsparios nepalankioms įvairių metų laikų sąlygoms, susidarančioms dėl lietaus, sniego, ledo ir tirpstančių kritulių. Sistemoms beveik nereikalinga priežiūra. Visa, ko reikia, tai retkarčiais išvalyti latakus nuo lapų ir purvo.