ruukki-saules-kolektoriai-2

Saulės šilumos sistema

Kylančios energijos kainos, siekis gyventi darniau ir kasmet griežtėjantys pastatų energinio naudingumo reikalavimai verčia galvoti apie energiją iš atsinaujinančių šaltinių. Šildymas naudojant saulės energiją yra vienas efektyviausių atsinaujinančiosios energetikos metodų. Ruukki saulės šilumos sistemos yra laiko patikrintos, saugios ir ekonomiškos.

Veikimas

Veikimo principas paprastas – saulės spindulių skleidžiama šiluma surenkama stoginiais kolektoriais ir perduodama į vandens rezervuarą. Pašildytą vandenį galima naudoti karšto buitinio vandens sistemoje ar net šildyti namą.

Saulės energijos visiškai pakanka nuo kovo iki spalio. Likusiu metų laikotarpiu saulės šilumos sitema atlieka pagalbinio energijos šaltinio vaidmenį

Ruukki® saulės šilumos komplektai

ruukki-saules-silumos-komplektai

Vandens šildymo saulės energija sprendimai, išsiskiriantys puikia verte ir ilga eksploatavimo trukme. Ruukki saulės šilumos komplektai išsiskiria itin geru kainos ir kokybės sąntykiu, juos galima greitai ir lengvai sumontuoti, aptarnauti. Šiuose komplektuose naudojami išorinio tvirtinimo kolektoriai, tad puikiai tiks ne tik plieniniams, bet ir kitiems, bet kokio tipo stogams. Juos patogu sumontuoti tiek dengiant naują stogą, tiek ant jau esamos, senos stogo dangos. Ruukki saulės šilumos komplektai – tai universalūs, visas sumontavimui ir naudojimui būtinas dalis turintys komplektai. Atsižvelgiant į reikalingą kolektoriaus paviršiaus plotą, gaminami tri jų skirtingų dydžių komplektai: 4, 6 ir 8 m2. Į komplektą galima įtraukti papildomai užsakomą 300 arba 400 litrų karšto buitinio vandens talpą. Ruukki saulės šilumos komplektai dažniausiai naudojami karštam buitiniam vandeniui ruošti individualiuose namuose.

Ruukki Classic® solar - integruojama saulės šilumos sistema

ruukki-integruojami-saules-silumos-komplektai

Plika akimi beveik nepastebima saulės šilumos sistema, puikiai tinkanti pastatams, kuriems keliami aukščiausi architektūriniai reikalavimai. Ruukki Classic® solar saulės šilumos kolektorių sistema – unikalus, pasaulinės klasės sprendimas. Jos pagrindinis privalumas – puiki stogo išvaizda, nes šios sistemos kolektoriai yra integruojami į stogo dangą, t.y. nepastebimai susilieja su danga. Būtent dėl to ši sistema puikiai tinka pastatams, kuriems
keliami aukščiausi architektūriniai reikalavimai.

Ruukki® hibridiniai saulės šilumos komplektai

ruukki-hibridiniai-saules-silumos-komplektai

Efektyvesnė universalioji saulės šilumos sistema. Ruukki hibridiniai saulės šilumos komplektai yra skirti šildyti ne tik vandeniui, bet ir gyvenamosioms patalpoms. Prie hibridinės sistemos vandens talpos galima prijungti ir kitas šildymo sistemas, pavyzdžiui, šilumos siurblius arba katilus. Šiuose komplektuose naudojami itin aukšto efektyvumo saulės šilumos kolektoriai bei sudėtingesnis – universalios sistemos valdiklis. Be to, komplekte yra visi elementai, reikalingi šias sistemas prijungti prie esamos šildymo sistemos. Ruukki hibridinių saulės šilumos sistemų paketai gaminami trijų dydžių: 7, 10 ir 12 m2 su papildomai užsakoma 500, 750 arba 100 litrų talpos hibridine vandens talpa.

Pagal individualų užsakymą pagamintos saulės šilumos sistemos

ruukki-saules-silumos-individualus

Saulės šilumos sistema pagal individualų užsakymą. Atsižvelgiant į Jūsų poreikius, galime pasiūlyti ir pagal individualų užsakymą pagaminamas bei sukomplektuojamas saulės šilumos kolektorių sistemas. Dažniausiai tokios sistemos pasirenkamos daug šilumos energijos suvartojantiems pastatams, pavyzdžiui daugiabučiams, visuomeniniams pastatams, sublokuotiems kotedžams. Pagal individualų užsakymą gaminamos saulės šilumos sistemos projektuojamos remiantis kruopštaus įvertinimo rezultatais, užtikrinant, kad sistema puikiai atitiktų jai keliamus tikslus.

Lankstumas

Ruukki saulės šilumos kolektoriai tinka montuoti tiek ant naujos, tiek ant senos, bet kokio tipo stogo dangos – nesvarbu ar stogas dengtas plienine danga, keraminėmis čerpėmis, bitumine, fibrocementinių lakštų ar kuria nors kita stogo danga. Saulės šilumos kolektorių sistemos gali veikti kartu su bet kurias kitas energijos rūšis naudojančiomis vandens pašildymo sistemomis. Įvertinus Jūsų namuose įrengtas vandens ar patalpų šildymo sistemas, galime suprojektuoti ir pasiūlyti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią, jungtinę sistemą.

Nauda

Kokybiškai pagamintų saulės šilumos sistemų techninės priežiūros ir eksploatavimo sąnaudos yra minimalios, todėl gaunate beveik nemokamą šilumos energiją, padedančią sumažinti sąskaitas už energiją ir išmetamų CO2 dujų kiekį. Be to, įrengus šias sistemas, ženkliai pakyla nekilnojamo turto vertė, gaunamas geresnis pastato energinio efektyvumo įvertinimas, bei garantuojamos mažesnės išlaidos būsto savininkams.

Informacija parsisiuntimui

ruukki-saules-silumos-sprendimai-brosiura

Vandens šildymo saulės energija sprendimai, išsiskiriantys puikia verte ir ilga eksploatavimo trukme.