ruukki-saules-energijos-sistemos-stogams-sienoms

Saulės šilumos sistema

Kylančios energijos kainos, siekis gyventi darniau ir kasmet griežtėjantys pastatų energinio naudingumo reikalavimai verčia galvoti apie energiją iš atsinaujinančių šaltinių. Šildymas naudojant saulės energiją yra vienas efektyviausių atsinaujinančiosios energetikos metodų. Ruukki saulės šilumos sistemos yra laiko patikrintos, saugios ir ekonomiškos.

„Ruukki®“ fotovoltiniai saulės moduliai fasadams

Atsiperkanti „Ruukki®“ fotovoltinių saulės modulių sistema, kurią sudaro saulės energijos moduliai ir rėmas, puikiai tinka didelių fasadų paviršiams, nes suteikia jiems išraiškingumo. Ypač tinka naujų ir renovuojamų pastatų fasadams.

„Ruukki®“ fotovoltinių saulės modulių sistemą sudaro standartinio dydžio aukštos kokybės fotovoltiniai moduliai ir specialiai sukurtas aliuminio rėmas.

Saulės energijos visiškai pakanka nuo kovo iki spalio. Likusiu metų laikotarpiu saulės šilumos sitema atlieka pagalbinio energijos šaltinio vaidmenį

„Liberta™ Solar“ – įspūdingas ir aplinką tausojantis fasadas

„Liberta™ Solar“ yra fasado apdailos plokštės su integruotais fotovoltiniais elementais, pasižyminčios beveik neatspindinčiu šviesos tvirtu stiklo paviršiumi. Puikiai tinka prekybos centrams ir biurams.

„Liberta™ Solar“ yra aukštus standartus atitinkantis architektūrinis sprendimas visiems, nusprendusiems atsinaujinančios energijos šaltinį tvirtinti ant naujų ar renovuojamų pastatų.