stogo dangos

Stogo dangos priežiūra – naujiena tiesiai iš ekspertų

Kodėl reikia prižiūrėti stogo dangą?

Kaip ir kiekvieną gaminį, stogo dangą reikia prižiūrėti, norint kad jis tarnautų ilgai. Stogą reikia sistemingai valyti ir plauti nuo nešvarumų ir sąmanų, neleisti susikaupti pernelyg dideliam sniego sluoksniui, kad stogo konstrukcija atlaikytų slegiamą svorį.

Bioskaidus stogo dangų ploviklis – skirtas pašalinti sąmanas ar kitus dumblius, kurie susidaro per laiką ant stogo dangos. Ploviklis gali būti naudojamas ne tik skardiniams profiliams, bet ir kito tipo dangoms – šiferiui, čerpėms, ir panašiai.

stogo-dangos-ploviklis

 

NAUDOJIMAS

Skiestu valikliu padenkite sausą ir švarų stogo paviršių nuo apačios iki viršaus. Palikite stogą nenuskalautą, kad valiklis imtų veikti. Dirbdami ant stogo visada laikykitės darbo saugos reikalavimų.

Pastaba

Stogo valymas gali užtrukti kelias savaites. Dumbliai turi būti sausi, kad valiklis kuo giliau įsigertų ir galėtų efektyviai veikti. Neplaukite stogo saulėtu oru, kad veiklioji valiklio medžiaga neišgaruotų pernelyg greitai. Valiklis turi veikti mažiausiai 24 val., todėl valymo darbus reiktų suplanuoti taip, kad lietus valiklio nenuplautų mažiausiai 24 valandas.

Pirkti stogo dangos ploviklį (galimi užsakymai dideliais kiekiais) – susisiekite email

KONTAKTAI

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Galite naudoti šias HTML žymas ir atributus: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>