Atnaujintas Classic 2018 02 partneriams 300 II_001

Naujiena – Ruukki Classic 2018 metų modelis

Šio pavasario akcija – ieškantiems išskirtinės kokybės ir ilgaamžiškumo Ruukki klasikinės stogo dangos – 2018 metų Classic modeliui. Gamykloje su naujausia įranga gaminamą iš 0,5mm storio Ruukki®50 Plus Matt (PURAL® MATT) ir Ruukki®30 Plus (matinis struktūrinis poliesteris) skardos, joms suteikiama gamyklinė raštiška 50 ir 30 metų techninių ir 20 bei 10 metų estetinių savybių garantija, su plačia spalvų palete . Skarda (tvirtas plienas S280GD, padengtas ne mažesniu kaip 275 g/m2 cinko sluoksniu, sudėtyje neturinčio kenksmingų sunkiųjų metalų (pvz. Cr6) ir gaminama tik Ruukki liejykloje. Patobulintos tvirtinimo vietos sumažino ir išorinių veiksnių galintį kelti nepageidautiną triukšmą,  kaip ir brangesniame variante Classic Nextgen turintis uždengtą falco galą (sumažina vėjo sukeliamus triukšmus). Taigi – iki greito susitikimo mūsų biure ar prie jūsų objekto!

Užsakant daugiau nei 60 m2 šios stogo dangos – 20 proc. nuolaida! Didesniems užsakymams nei 200 m2 – dar geresni specialūs pasiūlymai!

Pasiūlymas galioja iki 2018 metų gegužės mėn. 14 dienos.

 

 

 

Ruukkii_Classic_NextGen

Naujiena – Ruukki Classic NextGen

Ieškantiems išskirtinės kokybės ir ilgaamžiškumo Ruukki sukūrė (o jeigu tiksliau – ištobulino) klasikinę stogo dangą Classic NextGen – Suomijos gamykloje gaminamą iš itin atspariais mechaniniam bei atmosferos poveikiui  polimerais Ruukki®50 Plus Matt (PURAL® MATT) padengtos 0,6mm storio skardos, joms suteikiama gamyklinė raštiška 50 metu techninių ir 20 metų estetinių savybių garantija, su plačia spalvų palete . Skarda (tvirtas plienas S280GD, padengtas ne mažesniu kaip 275 g/m2 cinko sluoksniu, sudėtyje neturinčio kenksmingų sunkiųjų metalų (pvz. Cr6) ir gaminama tik liejykloje Suomijoje . Integruota tarpinė, kuri pagerino dangos sandarumą ir specialus apatinis antikondensacinis antibakterinis akustinis sluoksnis bei dar patobulintos tvirtinimo vietos sumažino ir išorinių veiksnių galintį kelti nepageidautiną triukšmą. Taigi – iki greito susitikimo mūsų biure ar prie jūsų objekto!

Užsakant nei 50 m2 šios stogo dangos – 20 proc. nuolaida! Pasiūlymas galioja iki 2018 metų gegužės mėn. 14 dienos.

Video:  https://www.youtube.com/playlist?list=PLHq92k5LZI_g6APdI0naH1Uku4Iar5vus

A4-Ruukki-Classic-NextGen

 

 

ruukki-plieninems-stogu-dangoms-20

UAB Gotinga – oficialus Ruukki partneris siūlo

Šios dangos padengtos specialiai plieniniams stogams Ruukki „sukurtais, itin atspariais mechaniniam bei atmosferos poveikiui polimerais Ruukki®50 Plus Matt (PURAL® matinis), joms suteikiama gamyklinė raštiška 50 METU techninių ir 20 metų estetinių savybių garantija, o spalvų paletė – dar platesnė. Skarda (tvirtas plienas S280GD, padengtas NE MAŽESNIU KAIP 275 g / m2 cinko sluoksniu, sudėtyje neturinčio kenksmingų sunkiųjų metalų (CR6 pvz) gaminama tik liejykloje Suomijoje. Taigi -.. IKI greito susitikimo mūsų biure ar prie JŪSŲ Objekto!

Pastaba:

  • pasiūlymas galioja užsakant Stogo danga (ne mažiau kaip 50 m2), su visais priedais (Lietaus sistema, vėjalentės, kraigai, Tvirtinimo sraigtai).
  • pasiūlymo galiojimo laikas – iki 2018 m. gegužės 18 dienos