Atstovams-1000x800-px

Trys akcijos Ruukki50 Plus klasės stogo dangai !

Nuolaida 15 proc. – užsakant tik Ruukki50 kokybės klasės stogo dangą

Nuolaida 20 proc. – užsakant Ruukki50 kokybės klasės stogo dangą  ir lietaus nuvedimo sistemą

Nuolaida 20 proc. ir papildoma 99 proc. sraigtams – užsakant Ruukki50 kokybės klasės stogo dangą, lietaus nuvedimo sistemą ir bent vieną iš stogo saugos elementų.

Išskirtinis ilgaamžiškumas
Ruukki50 Plus kokybės klasės dangos priskiriamos aukščiausios kategorijos stogo dangoms ne vien dėl šiuolaikiško dizaino, bet ir dėl ilgaamžiškumo garantijos. Cinkuota skarda padengta specialiai plieniniams stogams sukurtu, itin atspariu mechaniniam poveikiui bei atšiaurioms klimato salygoms matiniu padengimu Ruukki®50Plus Matt (matiniu puralu) arba blizgiu Ruukki®50 Plus (puralu). Laikui bėgant Pural Matt padengimą turintys plieniniai stogai ilgiausiai išlaiko nepakitusią, ryškią spalvą. Šiai dangai Ruukki suteikia 50 metų techninių ir 20 metų estetinių savybių garantiją.

Apie taisykles plačiau žr. prisegtuke. Minimalus užsakomos stogo dangos kiekis 30m2.

Akcija vyksta nuo 2017 09 01 iki  2017 10 31

Video medžiaga : čia

50_plus_2017_09_su_taisyklem

1000x800px_LT

Rudens akcija „Pasiimk iš VELUX daugiau!“

Džiugiai startuojame su rudens akcija „Pasiimk iš VELUX daugiau!“, kuri truks nuo rugsėjo 4 d. iki spalio 31 d.

Akcijos principas – pinigų grąžinimas pirkėjui. Ji bus reklamuojama per radiją ir populiariausius interneto portalus.

 

Kiekvienas pirkėjas akcijos laikotarpiu įsigijęs ir užregistravęs VELUX langą su montavimo paketu „Pagrindinis“ atgaus iki 40 EUR, priklausomai nuo to, kokios klasės langą perka:

  • Už „Standard“ – 15 EUR
  • Už „Standard Plus“ – 25 EUR
  • Už „Premium“ – 40 EUR.

Vienas pirkėjas gali registruoti iki 8 stogo langų komplektų ir atgauti ne daugiau kaip 200 EUR. Pvz. pirkėjas įsigijo 4 x GLL MK06 3061 („Standard Plus“) ir 4 x Montavimo paketus „Pagrindinis“ bei užregistravo savo pirkinį. Tuomet grąžintina suma – 100 EUR.

Daugiau apie akcijos taisykles :

VELUX rudens akcijos taisykles 2017

 

 

Ruukkii_Classic_NextGen

Naujiena – Ruukki Classic NextGen

Ieškantiems išskirtinės kokybės ir ilgaamžiškumo Ruukki sukūrė (o jeigu tiksliau – ištobulino) klasikinę stogo dangą Classic NextGen – Suomijos gamykloje gaminamą iš itin atspariais mechaniniam bei atmosferos poveikiui  polimerais Ruukki®50 Plus Matt (PURAL® MATT) padengtos 0,6mm storio skardos, joms suteikiama gamyklinė raštiška 50 metu techninių ir 20 metų estetinių savybių garantija, su plačia spalvų palete . Skarda (tvirtas plienas S280GD, padengtas ne mažesniu kaip 275 g/m2 cinko sluoksniu, sudėtyje neturinčio kenksmingų sunkiųjų metalų (pvz. Cr6) ir gaminama tik liejykloje Suomijoje . Integruota tarpinė, kuri pagerino dangos sandarumą ir specialus apatinis antikondensacinis antibakterinis akustinis sluoksnis bei dar patobulintos tvirtinimo vietos sumažino ir išorinių veiksnių galintį kelti nepageidautiną triukšmą. Taigi – iki greito susitikimo mūsų biure ar prie jūsų objekto!

Video:  https://www.youtube.com/playlist?list=PLHq92k5LZI_g6APdI0naH1Uku4Iar5vus

A4-Ruukki-Classic-NextGen