920x202_Hyygge

Naujiena – Ruukki Hyygge modulinė danga

Šių metų naujiena – ieškantiems išskirtinės kokybės ir dizaino – 2018 metų Hyygge modelis. Gamykloje su naujausia įranga gaminamą iš 0,6mm storio Ruukki®40 Matt (PUREX®) skardos, kuriai suteikiama gamyklinė raštiška 40 metų techninių ir 15 metų estetinių savybių garantija. Skarda (tvirtas plienas S280GD, padengtas ne mažesniu kaip 275 g/m2 cinko sluoksniu, sudėtyje neturinčio kenksmingų sunkiųjų metalų (pvz. Cr6) ) gaminama tik Ruukki liejykloje. Taigi – iki greito susitikimo mūsų biure ar prie jūsų objekto!

Pirmiesiems užsakovams – užsakant daugiau nei 100 m2 šios stogo dangos komplektą su lietaus nuvedimo sistema – speciali 20 proc. nuolaida! 

Pasiūlymas galioja iki 2018 metų gruodžio  mėn. 21 dienos.

 

 

 

Specialus pasiūlymas perkant Ruukki stogo dangos komplektą – 25 proc. nuolaida Ruukki lietaus nuvedimo sistemai!

Puikus dizainas
Lietaus nuvedimo sistema ne tik atlieka praktišką funkciją – surinkti lietaus vandenį, tačiau ir papuošia pastatą išraiškingomis ir išbaigtomis detalėmis, gerai derančiomis su visomis Ruukki gaminamomis stogo bei sienų dangomis. Ir gyvenamasis, ir komercinės paskirties, ir gamybinis pastatas įgaus išbaigtumo ir funkcionalumo bei solidumo charakteringus bruožus. Ruukki lietaus nuvedimo sistema pritaikyta naudoti su visų tipų stogo dangomis, nesvarbu ar tai būtų plieninė, čerpių, šiferio ir t.t. Visos detalės yra laiko patikrintos, jas patogu prižiūrėti. Plieninės standartinės sistemos dažomos devyniomis skirtingomis spalvomis, todėl tiks prie daugumos stogo dangų atspalvių.

Išskirtinis ilgaamžiškumas ir garantija
Ruukki lietaus nuvedimo sistemai suteikia 20 metų garantiją.

Atnaujintas Classic 2018 02 partneriams 300 II_001

Naujiena – Ruukki Classic 2018 metų modelis

Šio pavasario akcija – ieškantiems išskirtinės kokybės ir ilgaamžiškumo Ruukki klasikinės stogo dangos – 2018 metų Classic modeliui. Gamykloje su naujausia įranga gaminamą iš 0,5mm storio Ruukki®50 Plus Matt (PURAL® MATT) ir Ruukki®30 Plus (matinis struktūrinis poliesteris) skardos, joms suteikiama gamyklinė raštiška 50 ir 30 metų techninių ir 20 bei 10 metų estetinių savybių garantija, su plačia spalvų palete . Skarda (tvirtas plienas S280GD, padengtas ne mažesniu kaip 275 g/m2 cinko sluoksniu, sudėtyje neturinčio kenksmingų sunkiųjų metalų (pvz. Cr6) ir gaminama tik Ruukki liejykloje. Patobulintos tvirtinimo vietos sumažino ir išorinių veiksnių galintį kelti nepageidautiną triukšmą,  kaip ir brangesniame variante Classic Nextgen turintis uždengtą falco galą (sumažina vėjo sukeliamus triukšmus). Taigi – iki greito susitikimo mūsų biure ar prie jūsų objekto!

Užsakant daugiau nei 100 m2 šios stogo dangos – 20 proc. nuolaida! Didesniems užsakymams nei 200 m2 – dar geresni specialūs pasiūlymai!

Pasiūlymas galioja iki 2018 metų rugpjūčio mėn. 31 dienos.